اینستاگرام در جدیدترین آپدیت خود قابلیت دنبال کردن(فالو کردن) هشتگ ها را ارائه کرد. در این آپدیت کاربران اپلیکیشن  علاوه بر قابلیت فالو کردن صفحات می توانند هشتگ های را  هم فالو کنند. در این مطلب  آموزش نحوه دنبال کردن(follow) هشتگ در اینستاگرام می پردازیم.  در ادامه با ما همراه باشید.

 

فالو کردن هشتگ ها در اینستاگرام به سادگی قابل انجام است. بدین منظور کافیست که هشتگ مورد نظرتان را پیدا کرده و وارد صفحه آن شوید. برای مثال می توانید هشتگ خاصی را در بخش جستجوی اینستاگرام جستجو کرده و آن را انتخاب کنید یا هشتگ های موجود در یک پست اینستاگرام را لمس کنید تا صفحه آن باز شود.

 

آموزش فالو کردن هشتگ در اینستاگرام و مدیریت هشتگ ها

حالا کافیست که گزینه Follow را لمس کنید تا دنبال کردن هشتگ مورد نظر آغاز شود. از این به بعد هر پستی که به صورت عمومی در اینستاگرام منتشر شود و هشتگ مورد نظر شما را داشته باشد، در صفحه اصلی اینستاگرام شما ظاهر می شود.

 

بخش مدیریت هشتگ های دنبال شده

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه باید هشتگ های دنبال شده  خود را مدیریت و آن ها را آنفالو نماییم. بدین منظور کافیست که به بخش فالویینگ (Following) اکانت خود مراجعه کنید.

 

آموزش فالو کردن هشتگ در اینستاگرام و مدیریت هشتگ ها

 از تب زیرین صفحه گزینه پروفایل را انتخاب نمایید و سپس گزینه Following را لمس نمایید. حال تب HASHTAGS را از منوی بالای صفحه انتخاب کنید تا لیست هشتگ های  دنبال شده شما در اینستاگرام نمایش داده شود.

 

تاریخ ثبت:۹۶/۹/۲۴ نویسنده : وحید بازدید: 454نفر
join instagram