در پست قبلی به شما آموزش سویئچ کردن کارت گرافیک هارو توضیح دادیم همونطور  که به شما قول داده بودیم .در این پست به شما آموزش خواهیم داد که از کارت گرافیک و پردازنده خودتون با نهایت قدرت استفاده کنید. با ماهمراه باشید .

شما در ابتدا به قسمت  کنترل پنل بروید  => و به یکی از قسمت های اشاره شده بروید => و به قسمت Change Advenced Power Setting بروید.

نکته : شما برای اعمال تنظیمات زیر حتما باید کارت گرافیک های AMD – Intel– و Gforce باید حتما نصب شده باشند .

نکته : حال شما باید با کلیک کردن برروی گزینه اشاره شده شما با فعال کردن این قسمت  تنظیمات شما اعمال خواهد شد در غیر اینصورت تنظیمات شما اعمال نخواهد شد پس شما این قسمت را یکبار کلیک کنید .

حالا که شما باید طبق عکس عمل کنید با این تفاوت که گرافیک شما ممکن است Gforce باشد .

شما به قسمت Amd Graphic Power Setting بروید و به زیرمنوی Amd PowerPlay Setting بروید و اگر شما میخواهید گرافیک لپتاپ شما با نهایت گرافیک خود کار کند و در اجرای بازی و برنامه های گرافیکی با مشکل مواجه نشود باید روی Maximize Battry Life بگذارید .

در قسمت بعدی شما به قسمت سویئچ اصلی گرافیک باید دسترسی پیدا کنید که تنظیمات هردوی آنهارو رو باید روی Maximize Performance بگذارید

در مرحله بعدی به قسمت Intel Graphic PowerPlan بروید و آنهارو روی Maximize Battry Life بگذارید

بیشتر بدانید : تابحال شده بازی یا برنامه ایی اجرا کرده باشید با لگ و هنگ مواجه شده باشید ؟

شما باید تنظیمات زیر روی فعال کنید تا از شر لگ و هنگ ها خلاص شوید .

قسمت Prossesor Power Management به سه قسمت تقسیم میشود . قسمت کمترین میزان استفاده از پردازنده Minimize که شما باید اون رو روی 100 بگذارید و در قسمت بیشترین میزان مصرف پردازنده Maximize هم شما باید روی 100 بگذارید و در قسمت خنک کننده سیستم هم باید بر روی باتری و بدون باتری هم باید فعال باشند . تا فشاری برروی پردازنده ها نیاید .

تاریخ ثبت:۹۶/۷/۱۲ نویسنده : مجید بازدید: 636نفر
join instagram