بسیاری از کابران بخاطر فیلترینگ از برنامه و وبسایت یوتیوب بی بهره مانده اند

حال ما میخواهیم راه دور زدن فیلترینگ رو به شما بگیم و شما بتوانید به راحتی از یوتیوب دانلود کنید .

برای اینکه به  سایت یا اپلیکیشن یوتیوب دسترسی داشته باشید باید با استفاده از برنامه هایی که صفحه هایی که از محتوای نامناسب دارند را باز می کند به وبسایت یا اپلیکشن میتوان دسترسی پیدا کرد حال شما با مشکل دانلود  مواجه  می شوید و ناراحت هستید که  این ویدیوی آموزشی یا این کلیپ برای شما بسیار با ارزشه و شما این ویدیو رو لازم دارید . حال ما به شما  کمک  خواهیم کرد که  ویدیو های خود را  چگونه دانلود کنید .

  •    اپلیکیشن یوتیوب : برای اپلیکیشن شما می توانید با استفاده از برنامه های موجود بسته به نوع سیستم عاملتون Android یا Ios یا WindowsPhone شما  برنامه هایی از قبیل YoutubeDownloader و ... استفاده کنید .

شیوه ی کار به این صورت است که ادرس  کلیپ مورد نظر  رو باید کپی  کنید و شما اون آدرس رو به برنامه خودتون منتقل کنید و صفحه برای شما بارگزاری میشود و از شما نوع کیفیتی که  میخواهید دانلود کنید رو از شما سوال پرسیده میشه . وشما به راحتی میتوانید دانلود کنید .

  •    وبسایت یوتیوب : شما برای اینکه بخواهید ویدیو یا فیلم های خودتون رو دانلود کنید احتیاج به وبگاه هایی که فقط باهمین  منظور تشکیل شده اند استفاده کنید . به عنوان مثال من از وبگاه http://clipconverter.cc/  استفاده می کنم و مراحل رو برای شما توضیح خواهم داد با من همراه باشید .

شما در این مرحله باید آدرس URL  رو کپی  کنید .

حال  شما باید آدرس کلیپ مورد نظر رو در این مکان قرار بدید .

شما  در این قسمت باید نوع کیفیتی که میخواهید دانلود کنید رو انتخاب کنید .

خواهید دید که لینک برای شما  ساخته شده است و  آماده دانلود می باشد .

موفق و موید باشید .

تاریخ ثبت:۹۶/۶/۱۸ نویسنده : مجید بازدید: 641نفر