موضوعی که ما برای شما  در نظر گرفته ایم که به شما آموزش دهیم  امروز مبحث کابل OTG که مخفف(usb On The Go)هست  که امروزه یکی از پر کاربرد ترین کابل های  موجود در  بازاره .
نداستن عیبه، پرسیدن عیب نیست سایت ما به صورت 24 ساعته در  اختیار شماست و منتظر پاسخگویی به سوالات شماست . با ما همراه باشید .

OTG: ​ یه  کابله که گوشی شما را تبدیل به یک میزبان فلش مموری USB می کند و نیازی نیست که برای جابجا کردن اطلاعات حتما گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید و یا با استفاده از نرم افزارهای جانبی اقدام به جابجا کردن اطلاعات کنید . اگر ویژگی OTG در گوشی شما وجود داشته باشد به راحتی با استفاده از یک کابل OTG می توانید فلش مموری را به موبایل وصل کنید .   وسایلی مانند ماوس  و کیبورد و دوربین  فیلمبرداری و گوشی دیگه و حتی  USB  میتونید به  آن وصل کنید و اطلاعات را رد و بدل کنید و حتی  میتونید از  طریق این کابل  به گوش دادن  موزیک و  فیلم بپردازید . و حتی میتونید بازی و برنامه هاتون رو از این طرق نگهداری  یا نصب کنید و یا  فایل هاتون رو به USB منتقل کنید  . این کابل باعث شده که گوشی هایی که دارای حافظه کمتری هستند از این کابل استفاده کنند و اطلاعاتشون رو منتقل کنند .

گوشی هایی از قبیل سیستم عامل ویندوزفون و اندروید و ای او اس هم از این قابلیت برخوردارند .


تاریخ ثبت:۹۵/۱۱/۱۲ نویسنده : مجید بازدید: 338نفر
join instagram